Slide 1 Slide 2 Slide 2 Slide 2

Degustace

Nabízíme ochutnávku vína v příjemném prostředí našeho sklepa s odborným výkladem a s podáváním pokrmů pro neutralizaci chuťových buněk během degustace.

popis degustacecena
DegustaceMáme pro vás připravenou prohlídku vinic, posléze ochutnávku 15 vzorků vín s pohoštěním, prohlídku sklepa, neomezenou konzumaci sudových i lahvových vín500 Kč / osoba
Degustace s ubytovánímStejně jako u degustace máme připravenu prohlídku vinic, posléze ochutnávku 15 vzorků vín s pohoštěním, prohlídku sklepa, neomezenou konzumaci sudových i lahvových vín, a možnost přespání v ubytovacím prostoru, v horní části sklepa. (po dohodě možnost zajištění snídaně)800 Kč / osoba

Náš sklep se nachází na ulici "Pod Novosady". Je to krásná okrajová část obce Čejkovice s řadovou sklepní zástavbou. Pro návštěvu sklepa jsou vhodné menší skupinky nejlépe do 15 osob. Parkování je možné v blízkosti sklepa (cca 100m), nebo v případě 2-3 vozidel přímo před sklepem.

Máteli zájem o degustaci neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám zatelefonovat na číslo 608 531 377 nebo e-mailem: vinarstvimichna@seznam.cz.